مرجع تخصصی آموزش، مشاوره و استقرار مدیریت فرایند

شماره تماس دفتر: ۰۲۱۸۶۰۵۱۵۹۸

آغاز پروژه مدلسازی و بهبود فرایندهای شرکت فولاد هرمزگان

پروژه مدلسازی فرایند

در 11 خرداد سال 1400 با برگزاری اولین کارگاه استخراج معماری فرایندها، پروژه مدلسازی و بهبود فرایندهای شرکت فولاد هرمزگان با حضور نفرات کلیدی و مدیران واحدهای بهره برداری و تولید آغاز شد.
شرکت فولاد هرمزگان، شرکت فولاد هرمزگان دومین کارخانه بزرگ تولید فولاد بعداز انقلاب در کنار خلیج نیلگون همیشه فارس که تاکنون چند مرحله اقدام به مدلسازی فرایندهای خود نموده است و در این پروژه قرار است علاوه بر مدلسازی، تحلیل و بهبود فرایندها، مقدمات لازم برای پیاده سازی آنها در نرم افزار BPMS نیز فراهم گردد.

در این جلسه چه کسانی صحبت کردند؟

در ابتدای جلسه سرکار خانم مهندس حمیدی، مدیر سیستم ها رو روش های شرکت فولاد هرمزگان به بیان اهمیت پروژه و معرفی تیم مجری پرداختند.
در ادامه آقای مهندس دلیری به توضیحاتی در مورد فرایندها، ضرورت واهمیت پرداختن به مدیریت فرایند، وضعیت مدیریت فرایند در کشور ما در مقایسه با سایر کشورها و… پرداختند.

پروژه مدلسازی

پس از ارائه توضیحات کاربرگ‌های مربوط به استخراج محتوای معماری فرایندها در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته و آنها اقدام به تکمیل آن نمودند. از محتوای حاصل از تکمیل این کاربرگ ها جهت استخراج معماری فرایندهای وضعیت موجود استفاده خواهد شد.
معماری فرایند یک مدل مفهومی است که فرایندهای سازمان را نشان می­دهد و روابط بین آن­ها را تشریح می­کند. طراحی معماری فرآیندهای کسب و کار را می‎توان به عنوان یک مدل بصری و سلسله مراتبی از فرآیندهای یک سازمان تعریف نمود. همچنین به دلیل شیوع پاندمی کرونا، این کارگاه در 4 مرحله و طی 4 روز برگزار خواهد شد.
شرکت توسعه راهکار جهان مدیر موفق شده است ظرف یکسال اخیر با انجام 4 پروژه بزرگ مدلسازی و بهبود فرایندها با سبکی نو و متفاوت، گام های بزرگی در این زمینه بردارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا