دوره هایی که ما برگزاری می‌کنیم:

Rs-service

استاندارد BPMN و ویژوال پاردایم

مطرح ترین و پرکاربردترین استاندارد مدلسازی فرایند BPMN 2.0 است. در این دوره حین آموزش این استاندارد کار با نرم افزار معروف ویژوال پاردایم می آموزید که برای مدلسازی و تحلیل فرایندها استفاده می شود.

Rs-service

آشنایی با APQC و جایگاه آن در مدیریت فرایند

در این دوره با APQC، چرایی و اهمیت آن، جایگاه آن در چرخه عمر مدیریت فرایندهای کسب وکار، چگونگی استفاده از APQC و همچنین با سلسه مراتب و حوزه های فرایندی مدل پایه آن آشنا می شوید.

Rs-service

دوره مدیریت فرایندهای کسب و کار

با صفر تا صد مدیریت فرایند و نقشه راه آن آشنا می شوید. در این دوره معماری فرایند، نوتیشن پرکاربرد BPMN، کار با ویژوال پاردایم، تکنیک های تحلیل و بهبود فرایند، انواع BPMS و شاخص های ارزیابی و انتخاب آن را می آموزید

Rs-service

ساخت فرایند در نرم افزار Camunda

بهترین bpms متن باز دنیا Camunda است که قابلیت های منحصر به فردی را در درون خود دارد. در طی این دوره با قابلیت ها و معماری این متن باز قدرتمند آشنا شده و آموزش ساخت فرایند ارائه خواهد شد.

Rs-service

ساخت فرایند در نرم افزار Bizagi

بر اساس گزارش گارتنر، BIZAGI یکی از پرکاربردترین و کاربرپسندترین BPMS های دنیا است. در پایان این دوره شما با BIZAGI به عنوان یکی از بهترین BPMSهای دنیا آشنا خواهید شد و توانایی کار کردن با آن را به دست می آورید.

Rs-service

استاندارد DMN

DMN به عنوان مکملی برای استانداردBPMN به ما در این زمینه کمک می‌کند. ۱. به همه ذینفعان سازمان کمک کنید تا با استفاده از نمودارهایی که به راحتی قابل خواندن هستند، یک حوزه پیچیده تصمیم گیری را درک کنند.

برخی شرکت هایی که در حوزه آموزش با آن ها همکاری داشته ایم:

در صورتیکه که می خواهید یک یا چند دوره آموزشی را  در محل سازمانتان برگزار کنید  یا به اطلاعات بیشتری نیاز دارد از طریق تکمیل فرم زیر با ما در ارتباط باشید

نیازتان را به ما بگویید