مرجع تخصصی آموزش، مشاوره و استقرار مدیریت فرایند

انعقاد قرارداد دوم با مجتمع جهان فولاد سیرجان

قرارداد دوم با جهان فولاد سیرجان

قرارداد دوم با مجتمع جهان فولاد سیرجان

شرکت توسعه راهکار جهان مدیر طی قرارداد اول خود با مجتمع جهان فولاد سیرجان تعداد 25 فرآیند از لیست فرایندهای استخراج شده توسط مشاور معماری فرآیند خود مدلسازی و تحلیل نموده است و با توجه به اخذ رضایت کارفرما همکاری این دو شرکت در قرارداد دوم نیز ادامه دار شده است.

توضیحاتی مرتبط با پروژه به اتمام رسیده

در این پروژه فرآیندهای انتخاب شده از سری فرآیندهای end-to-end بوده است. یعنی فرآیندهایی که به هم ارتباط دارند و یک هدف استراتژیک سازمان را برآورده می‌کند.
اهمیت مدلسازی و بهبود این فرآیند از آن جهت است که شناسایی نقاط بهبود در یک فرآیند و انجام آن‌ها در فرآیندهای بعدی تاثیرگذار است و بلعکس یعنی وجود نقص در یک فرآیند نیز در فرآیندهای بعدی آن مشاهده خواهد شد بنابراین در برآورده شدن هدف سازمان اثرگذارند.
سری فرآیند E2E این پروژه فرآیند خرید بوده که هدف استراتژیک تامین به موقع را در شرکت رقم می‌زند.

نامه حسن انجام این قرارداد جهت مشاهده شما را در ادامه آورده شده است.

گواهی حسن انجام کار جهان فولاد سیرجان

در قرارداد دوم تعداد 50 فرایند از فرایندهای موجود با برگزاری جلسات تک به تک با مالک هر فرایند و نماینده واحد سیستم‌ها برگزار، مدل فرآیند در نرم‌افزار Visual Paradigm رسم، شناسنامه تکمیل و آسیب شناسی انجام می‌شود.
در ادامه با توجه به مشکلات موجود در هر فرایند و قابلیت‌های سازمان برای رفع آن‌ها جهت بهبود فرآیندها اقدام می‌شود. بنابراین مدل‌ها و شناسنامه این 50 فرآیند با توجه به تغییرات اعمال شده در آن مجدد رسم، تکمیل و به کارفرما تحویل داده می‌شود.

فرآیندهای انتخاب شده در این پروژه مبنی بر درخواست واحدهای سازمانی انجام شده است. اتفاق مهمی که اعضای یک شرکت با اهمیت و ضرورت مدلسازی و تحلیل فرآیندها و ایجاد نگرش فرآیندمحوری آشنا شده و به آن علاقه‌مند شده‌اند؛ بنابراین خواستار ورود فرآیندهای خود در این پروژه باشند.
در این پروژه فرایندی از برنامه‌ریزی و نگهداری تعمیرات، تعدادی از فرایندهای کلان فرایند منابع انسانی (شامل فرایندهایی از واحدهای امور رفاهی، کارگزینی، حراست و …) مدلسازی می‌شود.
از آن‌جایی که در فاز مدلسازی و بهبود فرآیندها معماری فرآیندها ممکن است دستخوش تغییر قرار گیرد در هر مرحله از قرارداد PHD شرکت مجدد به کارفرما تحویل داده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا