گزارش سومین کنفرانس مدیریت فرایند

برگزاری سومین کنفرانس مدیریت فرایند

برای سومین بار در ۱۴ بمهن ماه سال ۱۴۰۲، سومین کنفرانس مدیریت فرایند کشور به همت شرکت توسعه راهکار جهان مدیر برگزارکننده در یک روز کامل از ساعت ۹ الی ۱۷ در سالن همایش های بین الملل دانشگاه علم و فرهنگ با شکوه هرچه بیشتر و همچنین استقبال بیشتر نسبت به سال‌های گذشته برگزار گردید.

گزارش تصویری از سومین کنفرانس مدیریت فرایند
این کنفرانس هم مانند دو دور قبلی و با وجود شرایط نامناسب اقتصادی با استقبال حداکثری علاقمند به گونه ای برگزار شد که ثبت نام ها در روز دوشنبه ۹ بهمن یعنی ۵ روز قبل از شروع کنفرانس تکمیل گردید. در این کنفرانس بیش از ۳۳۰ نفر از علاقه مندان و متخصصان مدیریت فرایند بود.
نکته حائز توجه دیگر حضور سخنرانان خارجی در این همایش بود که با ارائه تجربیات خو به ارزش کنفرانس بیش از پیش افزود.

گزارش تصویری از سومین کنفرانس مدیریت فرایند

متخصصین بیش ۱۵۰ سازمان در کنفرانس حاضر بودند و این موضوع هم برای ما و هم برای اسپانسرها و حامیان مالی کنفرانس که بیشتر آن ها را شرکت های فروشنده نرم افزارهای BPMS ایرانی تشکیل داده بودند، جذابیت بالایی داشت.
در این کنفرانس برای اولین بار نمایندگان استانی استانی شرکت توسعه راهکار جهان مدیر از استان های یزد، ارومیه و اصفهان حضور داشتند.

گزارش تصویری از سومین کنفرانس مدیریت فرایند

حامیان سومین کنفرانس مدیریت فرایند

شش اسپانسر از کنفرانس حمایت مالی کردند جالب توجه است که از بین این شش حامی سه شرکت فروشنده نرم افزارهای BPMS و یک شرکت در حوزه دیجیتال مارکتینگ و دو شرکت در حوزه صنایع فلزی و معدنی بودند.
تیزر و فیلم کوتاه معرفی این شرکت ها پیش از آغاز کنفرانس و بین زمان های استراحت بارها پخش شد و لوگوی آنها نیز در تمام پوسترها بصورت ویژه و در مسیرهای مختلف قرار گرفت. طبق نظرسنجی به عمل آمده، رضایت حامیان به دلیل مراجعه متخصصین از سازمان های مختلف در سطح بسیار بالایی قرار داشت.
کاتالوگ شرکت های اسپانسر از طریق پکیج های هدیه کنفرانس در ابتدای ورود تقدیم شرکت کنندگان قرار گرفت و در انتهای کنفرانس نیز به دوستان تندیس یادبود تقدیم شد.

گزارش تصویری از سومین کنفرانس مدیریت فرایند

مطالب ارائه شده برخلاف بسیاری از کنفرانس های دیگر، در عین حال که بار تجربی زیادی داشت به بخش علمی آن نیز توجه خیلی خوبی شده بود بطوریکه بسیاری از سخنرانان، مدیران و مشاورین پروژه های بزرگ مدیریت فرایند کشور به شمار می روند و تجربیات خود را از استقرار مدیریت فرایند بیان نمودند.
همچنین سخنرانی مهندس دلیری موسس شرکت توسعه راهکار جهان مدیر درباره حمکرانی مدیریت فرایند صحبت کردند. موضوعی بسیار پر اهمیت بوده و با تعیی نقش مسئولیتها و روش استقرار مدیریت فرایند و … از بسیاری از چالش ها، مقاومت ها و سردرگمی ها در این مسیر جلوگیری می کند.

گزارش تصویری از سومین کنفرانس مدیریت فرایند

نظم فوق العاده در برگزاری کنفرانس مدیریت فرایند و رعایت برنامه زمانبندی اعلام شده قبلی نیز موضوع مهمی بود که تقریباً تمام شرکت کنندگان نسبت به آن ابزار رضایت حداکثری داشتند.
همچنین گواهی نامه شرکت کنندگان در روزهای پیش از برگزاری کنفرانس آماده گردید که در انتها تقدیم شرکت کنندگان گردید.
جذابیت کنفرانس به حدی بود که شرکت کنندگان تا آخرین لحظه سالن کنفرانس را ترک نکرده بودند و مشتاقانه سخنرانی های کنفرانس را دنبال می کردند.
امید است با یاری شما عزیزان بتوانیم گامی کوچک در جهت فرهنگ سازی و همچنین افزایش آگاهی سازمان ها در حوزه مدیریت فرایند در سازمان های ایرانی برداریم و کمک کنیم تا ضمن گام نهادن در این مسیر با شناخت کافی و دید کافی در حوزه مدیریت فرایند وارده شده و از نتایج چشم گیر آن مطلع شوند.
باتوجه به نیاز به بالابرد سطح آگاهی در حوزه مدیریت فرایند این شرکت تصمیم گرفته است علاوه بر برگزاری کنفرانس و جهت کمک به توسعه افراد و ایجاد متخصصان درون سازمانی دوره جامع مدیریت فرایند را با سازکار و شیوه ای نوین برگزار کند. برای کسب اطلاعات در این خصوص با شماره تماس ۰۲۱۸۶۰۵۱۵۹۸ در ارتباط باشید.

در پایان از تیم جهان مدیر به خاطر تلاش هاشون برای برگزاری این کنفرانس بزرک و عالی تشکر می کنیم.

گزارش تصویری از سومین کنفرانس مدیریت فرایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.