مرجع تخصصی آموزش، مشاوره و استقرار مدیریت فرایند

برگزاری سومین کنفرانس مدیریت فرایند

سومین کنفرانس مدیریت فرایندهای کسب و کار

برگزاری کنفرانس مدیریت فرایندهای کسب و کار

در 29 دی سال 1400، برای اولین بار کنفرانس مدیریت فرایند با استقبال زیاد فعالان این حوزه و با شکوه هر چه بیشتر در یک روز کامل از ساعت ۱۰ الی 19 در دانشگاه الزهرا (س)، سالن همایش های بین الملل (نور) برگزار شد.
در 29 دی سال 1401، برای دومین بار کنفرانس مدیریت فرایند با استقبال زیاد فعالان این حوزه و با شکوه هر چه بیشتر در یک روز کامل از ساعت ۱۰ الی 19 در دانشگاه الزهرا (س)، سالن همایش های بین الملل (نور) برگزار شد.
و
برای سومین بار کنفرانس مدیریت فرایند به همت شرکت توسعه راهکار جهان مدیر در 14 بهمن ماه 1402، در یک روز کامل از ساعت 9 الی 18 در دانشگاه علم فرهنگ، سالن همایش های بین الملل برگزار خواهد شد.

سومین کنفرانس مدیریت فرایندهای کسب و کار

در کنفرانس دو سال گذشته میزبان آقای رودی نیکس از شرکت fluxicon هلند در حوزه فرایندکاوی بودیم. سال گذشته نیز میزبان شناخته شده ترین چهره مدیریت فرایند دنیا آقای پروفسور مارلون دوماس بودیم که سخنرانی ایشان در کنفرانس فرصتی را فراهم کرد تا علاوه بر استفاده از تجربیات ارزشمند جهانی آقای دوماس، با به روزترین مباحث BPM دنیا بیشتر آشنا شویم.
امسال دو سخنران خارجی خواهیم داشت که یکی به ارئه به روزترین مطلب حوزه مدیریت فرایند و دیگری در خصوص نقش ها و مسئولیتها و نحوه استقرار دفاتر مدیریت فرایند صحبت خواهد کرد.

محورهای آموزشی سومین کنفرانس مدیریت فرایند

محورهای آموزشی سومین رویداد بزرگ مدیریت فرایندهای کسب و کار که به همت شرکت توسعه راهکار جهان مدیر برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

 • کاربردهای هوش مصنوعی در بهبود و بازمهندسی فرایندها
 • حکمرانی مدیریت فرایند و نقش مراکز تعالی مدیریت فرایند
 • مدیریت فرایند انسان محور
 • اتوماسیون کردن فرایندهای کسب و کار؛ تله ها، چالش ها و شکست ها
 • دفاتر مدیریت فرایند؛ نقش ها و جایگاه
 • راز موفقیت BPM: بهبود مستمر فرآیند “بهبود فرآیند
 • تجربیات موفق بهبود فرایند در صنایع معدنی
 • تجربیات موفق فرایندکاوی در صنایع پتروشیمی

برگزار کارگاه های جانبی و آموزشی رایگان در حاشیه کنفرانس:

 • پیاده سازی چابک BPM
 • نقشه راه مدیریت فرایند
 • بهبود فرایندها
 • آشنایی با CMMN و DMN

تفاوت سومین کنفرانس مدیریت فرایند نسبت به سال‌های قبل

سومین کنفرانس BPM نسبت کنفرانس‌های سال‌های قبل تغییرات زیادی خواهد داشت در ادامه برخی تفاوت‌های مهم آن بیان شده است.

 1. موضوعات کنفرانس امسال بر اساس آخرین تغییرات جهانی و بهترین تجربیات اجرایی کشور طراحی شده است.
 2. یکی از سخنرانان کنفرانس امسال آقای راجر تریگر به عنوان شناخته شده ترین فرد که در بیش از 14 کشور خدمات مشاوره ارائه داده است و از سال 2006 نیز در خاورمیانه فعالیت دارد. دیگری نیز اقای میرکو کلوپنبرگ است که نزدیک 20سال فعالیت در حوزه مدیریت فرایند در سازمان های مختلف از جمله لوفتازنا را در کارنامه خود دارد.
 3. در کنفرانس امسال پنج کارگاه جانبی بسیار عالی خواهیم داشت که مباحث آن در دوره های آموزشی متداول بیان نشده است.

برای شرکت کنندگان در کنفرانس ده وبینار برگزار خواهد شد که موضوعات آن بر اساس دغدغه ها شناسایی و طراحی شده است.

چند آمار درباره اولین و دومین کنفرانس کاربردی مدیریت فرایند

در مجموع بیش از 650 متخصص از 250 سازمان و شرکت در این دو کنفرانس که در سالهای 1400 و 1401 برگزار شد، حضور داشتند.
در کنفرانس های پیشین بیش از 22 سازمان و شرکت از جمله وزارت ارتباطات، سازمان آموزش مدیریت دولتی و بسیاری دیگر حامیان معنوی بودند.
شرکتهای مختلفی، اسپانسر اولین و دومین کنفرانس کاربردی مدیریت فرایند بودند. برخی از آنها شرکت ارائه دهنده نرم افزارهای BPMS ایرانی برخی یک حوره ارتباطات و زیر ساخت و برخی شرکت در صنعت فولاد بودند. امسال نیز شرکت ها مختلفنی جهت اسپناسرینگ درخواست ارسال کرده اند.

نظرسنجی اولین و دومین کنفرانس کاربردی مدیریت فرایند

رضایت شرکت کنندگان از کنفرانس بسیار بالا بود و بسیار علاقمند به حضور بودند. کنفرانس مدیریت فرایند بعدی در سال 1402 نیز مجدد برگزار می شود.
رضایت اسپانسرها به دلیل مراجعه متخصصین از سازمان های مختلف در سطح بسیار بالایی قرار داشت از اقدامات دیگر علاوه بر پخش مکرر تیزر اسپانسرها، .کاتالوگ شرکت های اسپانسر از طریق پکیج های هدیه کنفرانس در ابتدای ورود تقدیم شرکت کنندگان قرار گرفت.
در انتخاب موضوعات سخنرانی ها کنفرانس مدیریت فرایند سال 1402، در عین توجه به بار تجربی و کاربردی، به بخش علمی آن نیز توجه ویژه ای شده است بطوریکه بسیاری از سخنرانان، مدیران و مشاورین پروژه های بزرگ مدیریت فرایند کشور و دنیا انتخاب شده اند و تجربیات خود را از استقرار مدیریت فرایند بیان خواهند نمود. این سخنرانی در سه محور اصلی خواهد بود:

 1. تازه های مدیریت فرایند مانند موضوع تاثیر هوش مصنوعی در بهبود فرایند و یا Human centric BPM
 2. پاسخ دغدغه های سازمانی در این حوزه مانند موضوع BPM Office و یا مراکز تعالی مدیریت فرایند
 3. ارائه تجربیات که در حوزه فرایندکاوی و بهبود فرایند خواهد بود.

کنفرانس کاربردی مدیریت فرایند شبکه ای را برای ایجاد ارتباط و گفتگو برای مدیران، مشاوران و متخصصین مدیریت فرایند را جهت درک مسائل مختلف در زمینه مدیریت کسب و کار را به طور مستقیم فراهم خواهد کرد و منجر به تعامل و ارتباط مستقیم این عزیزان با یکدیگر خواهد شد. همچنین این کنفرانس محلی است که در آن آخرین رویه های جهانی و تکنیک های مدرن در حوزه فرایندهای کسب و کار به طور کامل ارائه می شود.
در سومین کنفرانس کاربردی مدیریت فرایند نظریه ها، رویه ها و مباحث جدید ارائه خواهد شد. این نظریه ها به دنبال ایجاد فرهنگ فرایندمحور، ارتقاء و تعالی بخشیدن روش‌های BPM به منظور ارائه یک ایده تجاری جدید هستند و این امر به طور قابل ملاحظه ای به متخصصان حوزه مدیریت و نیز کسب و کارها کمک می‌کند تا مدیریت فرایند گردش کار خود را بهبود دهند.
امید است با یاری شما عزیزان بتوانیم گامی کوچک در جهت توسعه فرهنگ فرایندمحوری و همچنین افزایش آگاهی درست و دقیق‌تر سازمان‌ها در حوزه مدیریت فرایند در سازمان های ایرانی برداریم و کمک کنیم تا ضمن گام نهادن در این مسیر با شناخت کافی و دید کافی در حوزه مدیریت فرایند وارده شده و از نتایج چشم گیر آن بهره مند شوند.
متخصصان مدیران وکارشناسان می‌توانند با شرکت در کنفرانس مدیریت کسب و کار می توانند با روش‌ها‌، تکنیک‌ها و نظریه‌های جدید که در طول کنفرانس‌های BPM مطرح می‌شود، دانش خود را در این حوزه غنا بخشند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا