اگر افزایش بهره‌وری، کیفیت و کاهش هزینه‌های کسب و کارتان مهم است، ۵ دقیقه وقت بگذارید و این صفحه را مطالعه کنید.

آیا در سازمان شما نیز این مشکلات وجود دارد؟

فرد محور بودن سازمان

آیا با ترک یک فرد از کسب‌وکارتان اطلاعات سازمان از دست می‌رود و نفر بعدی به راحتی مسلط نمی شود؟     ‌

کُند بودن سیستم تولید یا خدمات

می‌خواهید فرایندهای جاری سازمان در مدت کوتاه ولی با کیفیت بالاتر اجرا شود اما جزیره‌ای عمل کردن واحدها مانعی برای تحقق این هدف است؟

پیچیدگی در دریافت گزارش‌های مدیریتی

دریافت گزارشات از واحدهای سازمانی فرایند چندین و چند روزه را طی می‌کند و اعتبارسنجی داده‌ها به سختی انجام می‌شود؟           ‌‌

عدم شفافیت و بی نظمی

از عدم شفافیت و بی نظمی در گردش کار کارکنان گلایه دارید و کارها به خوبی قابل پیگیری نیست؟                  ‌

هزینه بالای اجرای فرایندها

آیا به دنبال کاهش هزینه‌های کسب و کار یا سازمان خود از طریق اتوماسیون کردن فرایندها و کارها هستید؟    ‌

عدم دسترسی سریع به اطلاعات

به طور لحظه‌ای و مداوم به اطلاعات و داده‌های کسب و کار دسترسی ندارید و موجب اختلال در تصمیم گیری شما می‌شود؟

امیدی که هنوز وجود دارد!

اتوماسیون کسب و کار واقعی راه حل تمام مشکلات بالا است.

با ما در ارتباط باشید

ما صادقانه و صمیمانه در کنارتان خواهیم بود. همین حالا تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان استفاده نمایید.

در مسیر اتوماسیون سازی کسب و کار به دو ابزار اصلی نیاز دارید:

ابزاری برای مکانیزاسیون فرایندها = BPMS

ابزاری برای خودکار سازی فعالیت ها = RPA

استفاده از نرم افزارهای BPMS چه مزایای فوق العاده ای برای شما دارد؟

Rs-service

یکپارچگی BPMS با سیستم‌های موجود

امکان برقراری ارتباط دوسویه بین فرایندهای ساخته شده در BPMS با سیستم های اطلاعاتی موجود باعث میشود یکی از دغدغه های اصلی کسب وکار ها در حوزه یکپارچگی اطلاعات از بین رود.

Rs-service

گزارشات به هنگام مدیریتی

در BPMSها بر خلاف اتوماسیون‌های اداری، اطلاعات بصورت داده قابل پردازش در پایگاه ‌‍‌‎‌های داده ذخیره می‌شوند و امکان تهیه انواع گزارشات و داشبوردهای به هنگام مدیریتی فراهم خواهد بود.

Rs-service

افزایش سودآوری کسب و کار

از طریق BPMS میتوان گردش کارهای سازمان را مکانیزه نمود و سرعت انجام آنها را به میزان قابل توجهی افزایش داد. افزایش سرعت و شناسایی گلوگاه ها تاثیر زیادی در کاهش هزینه های کسب و کار خواهد داشت.

Rs-service

ارزیابی عملکرد کارکنان و فرایندها

BPMS با ابزارها و گزارشات نظارتی و همچنین Log شدن کلیه فعالیت های کاربران، امکان نظارت بر وضعیت فرایندها، واحدها و کاربران را ممکن می سازد.

Rs-service

رهگیری و پیگیری درخواست‌ها

با توجه به اینکه همزمان با آغاز هر فرایند در BPMS یک کد رهگیری تولید می‌شود، از داخل یا خارج سازمان امکان پیگیری درخواست‌ها مقدور است.

Rs-service

انطباق سریعتر با تغییرات محیطی

به دلیل اینکه امکان اعمال تغییرات در فرایندها در BPMS با حداقل انرژی و زمان وجود دارد، میتوانید  به تغییرات درسریعترین زمان ممکن واکنش نشان دهید.

Rs-service

عدم وابستگی به شرکت‌های نرم افزاری

با استقرار BPMS، وابستگی شما به شرکت‌های نرم افزاری در پایین ترین سطح قرار می گیرد و مهارت تولید ابزارهای فرایندی به سازمانتان منتقل می‌شود (شاید بابت همین است که از ارائه یک BPMS واقعی واهمه دارند!).

Rs-service

افزایش رضایت مشتریان و ذینفعان

کاهش زمان اجرای کارها به دلیل مکانیزه شدن فرایندهای کسب و کار و کاهش زمان تحویل محصول یا خدمت و اطمینان از درستی آن ‌ها، رضایت مشتریان را به همراه دارد.

Rs-service

کاهش هزینه تمام شده تولید نرم افزار

در BPMSها می‌توان با حداقل برنامه نویسی فرایندها را به سیستم‌های نرم افزاری تبدیل کرد و دیگر نیازی به انتظارهای طولانی و به کارگرفتن تیم‌های مختلف برنامه نویسی نیست.

اتوماسیون واقعی کسب و کار

همین که اکنون در این صفحه هستید، بدانید که در مرحله حساسی از تصمیم گیری قرار دارید. زیرا با یک تصمیم گیری اشتباه به راحتی می توانید چندین میلیون از منابع مالی شرکت و یا سازمانتان را با انتخاب ابزار نامناسب هدر دهید!

 اما خوشبختانه خرید یک BPMS خوب که قابلیت یکپارچه سازی با ربات نرم افزاری RPA را هم داشته باشد نمی تواند برای سازمان شما هزینه تلقی شود. زیرا همواره می‌توانید در مدت زمان کوتاهی و با کمترین میزان کدنویسی (و حتی بدون کدنویسی) هر فرایند را از مرحله طراحی و مدلسازی به مرحله اجرا برسانید (دقیقا مناسب قواره سازمان خودتان!).

یک جلسه مشاوره حضوری رایگان

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما ارزیابی اولیه‌ای از وضعیت سازمان شما به دست می‌آورند، در اسرع وقت جهت مشاوره رایگان با شما تماس می‌گیرند و در صورت لزوم برای جلسه دمو زمانی مشخص می‌گردد.

اشتباهی که رخ می‌دهد: اتوماسیون اداری با اتوماسیون کسب و کار واقعی کاملاً متفاوت است.

پیشگیری از یک انتخاب اشتباه!

اگر به دنبال این هستید که واحدهای سازمان شما از جزیره‌ای بودن رها شود، سرعت تولید و خدمات افزایش یابد، هزینه‌ها میلیونی و حتی میلیاردی کاهش یابد، قطعا چاره کار استفاده از اتوماسیون اداری نیست!

اتوماسیون اداری یا اتوماسیون کسب و کار

اتوماسیون اداری عامل تبدیل ثروت به زباله است

امروزه داده‌ها با ارزش ترین دارایی یک کسب و کار محسوب می شوند. متاسفانه در کشور ما درصد بالایی از گردش اطلاعات بر بستر اتوماسیون اداری انجام می شود که قابلیت تبدیل به اطلاعات و دانش از این گردش اطلاعات وجود ندارد.

اطلاعات و نامه‌ها معمولا در اتوماسیون اداری بصورت عکس یا PDF در پایگاه داده این سیستم‌ها ذخیره می شوند و ما در حال تبدیل داده‌های خود به تصاویر هستیم!

st1-min

بدترین اتفاق پس از استقرار اتوماسیون اداری چیست؟!

بدترین اتفاق این است که سازمان را دچار توهم اتوماسیون سازی فرایندها می‌کند! زیرا نرم افزارهای اتوماسیون اداری به واقع فرایندی نیستند و مناسب برای گردش کارهای موردی هستند. بنابراین به هیچ وجه بهبودی در روند فرایندها صورت نمیگیرد و فرایندها به همان شیوه سنتی که هستند تنها الکترونیکی می‌شوند و با سرعت بیشتری به بد انجام شدن ادامه می‌دهند!

نرم افزارهای اتوماسیون اداری سازمان شما را با سرعت بیشتری به سمت غیراستاندارد شدن سوق خواهد داد.

نگاه کسب و کارها در دنیا به اتوماسیون با ایران کاملاً متفاوت است

کارکرد اتوماسیون در ایران در مقایسه با دنیا بسیار متفاوت است. در کشور ما اتوماسیون به غلط به اتوماسیون اداری محدود شده است درحالیکه اتوماسیون به معنی مکانیزه و اتوماتیک کردن فرایندها و گردش کارها در کسب و کار است. به نمودارهای پایین که از ابزار گوگل ترند استخراج شده است، دقت کنید!

نتایج جستجو در ایران

به نمودار سمت راست دقت کنید. در این نمودار سه عبارت BPMS، web Office و office automation با یکدیگر مقایسه شده اند. عبارتهای web Office و office automation تقریباً معادل واژه فارسی اتوماسیون اداری است. همانطورکه مشاهده می کنید میزان جستجوی واژه های معادل اتوماسیون اداری نسبت به ابزارهای واقعی اتوماسیون یعنی BPMS ها در دنیا بسیار کمتر است.

نتایج جستجو در جهان

در نمودار سمت چپ، جستجوی عبارت های اتوماسیون اداری و سیستم مدیریت فرایند، نرم افزار BPMS و BPMS در ایران مقایسه شده اند. همانطور که می بیند میزان جستجوی عبارت اتوماسیون اداری در ایران نسبت به سایر عبارت بسیار بیشتر است و این دقیقا عکس اتفاقی است که در دنیا در حال وقوع است.

روند استقبال از اتوماسیون مدیریت فرایندهای کسب و کار در کل جهان نشان می‌دهد که سازمان‌های ایرانی نباید بر خلاف جریان آب شنا کرده و همگام با تکنولوژی روز پیش روند.

برای حل مشکلات فرایندی سازمانتان مشتاقیم

خوشحال می‌شویم در راستای حل دغدغه‌های کسب و کارتان گامی برداریم.