نرم افزار bizagi

بیزاجی (Bizagi) ؟

بیزاجی (Bizagi) یک شرکت نرم افزاری خصوصی است که در سال ۱۹۸۹ تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در انگلستان قرار دارد و دفاتر دیگر آن در ایالات متحده آمریکا، اسپانیا و آمریکای لاتین واقع شده‎اند.

واژه مرکب bizagi از دو واژه “کسب و کار” (business) و “چابکی” (agility) تشکیل شده است. این نرم افزار یک نرم‎افزار طراحی و توسعه برای مدیریت فرآیندهای کسب و کار محسوب می‎شود. بیزاجی (Bizagi) یک مجموعه کامل BPM را به صورت سه محصول ارائه می‎دهد که برای اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار مورد استفاده قرار می‎گیرند. این سه محصول اصلی به صورت زیر نامگذاری شده است:

 1. Bizagi BPMN Modeler
 2. Bizagi Studio 
 3. Bizagi Engine 

بیزاجی (Bizagi) معمولا در مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدل سازی فرآیند، اتوماسیون فرآیند، تبدیل کسب و کار، توسعه اپلیکیشنهای کم-کد (low-code) و مدیریت موردی، کاربرد دارد. این نرم‎افزار یک فرآیند یادگیری الکترونیکی فراگیر ارائه می‎دهد که برای هر شرکت کوچک و بزرگی که می خواهد رشد پایدار داشته باشد مفید خواهد بود.

ویژگی های کلیدی آن شامل اتوماسیون، مدل سازی و اجرای عملیات تجاری است. ویژگی مدل سازی فرایند بیزاجی (Bizagi) مدیران را قادر می‎سازد تا فرآیندهای کسب و کار را به صورت بصری و با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن ایجاد کنند. کاربران می‎توانند به طور مستقیم قالب های چک لیستها را به دلخواه خود سفارشی سازی کنند و در صورت تفاوت، مجبور نخواهند بود که آن را از ابتدا ایجاد نمایند. بیزاجی (Bizagi) همچنین به ابزارهای اتوماسیون از پیش ساخته‎ ای مانند حساب های قابل پرداخت، معارفه سازمانی، پورتال درخواست استعفا، استخدام و … مجهز است که در دسترس شماست و شضما می توانید این فرایندها و فرمهای آن را استفاده کنید. Bizagi

بیزاجی (Bizagi) به مشتریان جدید خود از طریق webinar ها و دموهای live آموزش داده و کمک می‎نماید. شما در سایت Bizagi.com می توانید دوره های آنلاین را رایگان بگذرانید و از خود Bizagi گواهی دریافت کنید!

با استفاده از این نرم‎افزار می‎توانید هزینه ها را کاهش داده و فرآیندها را کارآمد تر از همیشه ‎سازید. این نرم افزار با رویکرد فعلی و قوانین کسب و کار شما کار می‎کند و تلاش می‎نماید تا به جای عوض کردن آنها، باعث ارتقاء هر یک گردد.

بررسی مزایای بیزاجی

بیزاجی (Bizagi) فرایندهای کسب و کار را در سطح گسترده ‎ای مدیریت نموده و باعث می‎شود که فرآیندهای اتوماتیک بیش از همیشه سریع و کارآمد گردند. بیزاجی (Bizagi) انعطاف پذیری، امنیت، توسعه سریع، خدمات عالی به مشتریان، و نسبت هزینه به سود قابل توجه، ارائه می دهد. در مورد برخی از مهمترین مزایای بیزاجی (Bizagi) توضیحاتی داده شده است:

۱. مدیریت فرآیند در سطح سازمانی: یکی از مفیدترین مزایای بیزاجی (Bizagi) اطمینان از مدیریت فرآیند کسب و کار در سطح سازمانی است. این مورد از طریق عملیات دیجیتالی سازی و اجرای آرایش بهتر در فرآیندهای کسب و کار به دست می‎آید. این امر به شرکت اجازه می‎دهد که در مقایسه با برندهای مشابه بتواند در مرز رقابتی خود را پیش بیاندازد.

 

bizagi بیزجی

۲. ایجاد و توسعه اپلیکیشنهای کم کد: با استفاده از این مزیت شگفت انگیز، کار سنگین توسعه نرم افزار به یک کار آسان تبدیل شده و اغلب توسط تلاش های مشترک تیم های کسب و کار و IT انجام می‎شود.

bizagi بیزجی

۳. تحلیلی بودن: به کمک این ابزار مدیریتی، در هر جایی و توسط هر دستگاهی به نیروی کار خود این قدرت را می‎دهید که از روز گذشته یاد بگیرند و برای فردا اقدام کنند. پلتفرم تجزیه و تحلیل فرآیند بیزاجی (Bizagi) و گزارش دهی بیزاجی، اطلاعات زمان واقعی (BAM) و اطلاعات تاریخی را در دسترس شما قرار می‎دهد و به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید تصور کنید که هر فرآیند یا وظیفه چگونه انجام می‎گیرد و بتوانید برای بهبود مستمر فرآیندها، تنظیمات لازم را به چابکی انجام دهید.

bizagi بیزجی

۴. پلت فرم : یک پلت فرم کسب و کار دیجیتال است که به زبان شما صحبت می‎کند. بیزاجی (Bizagi) با قابلیتهای بصری بودن، مقیاس پذیری، قابل اعتماد بودن و ایمن بودن به شما اجازه می‎دهد که بدون محدودیت خلق کنید و تکامل ببخشید. بیزاجی (Bizagi) از یک رویکرد انعطاف پذیر استفاده می‎کند و این امر باعث می‎شود که برای پروژه های بزرگ و کوچک قابل پیاده سازی باشد. تطبیق پذیری آن شما را قادر می سازد تا از مزایای آن برای مدت زمان طولانی بهره‎مند شوید و از آن برای موفقیت درازمدت استفاده نمایید. شما می‎توانید فرآیندهای مستند را مدلسازی کنید، مسائل مهم را رفع کنید و کسب و کارتان را از طریق تغییرات پیشرفته بازآفرینی کنید. مهم نیست که کسب و کار شما چه اندازه‎ای بوده و چه میزان پیچیدگی یا چه مقیاسی را دارا باشد. چون بهر حال می‎توانید مجموعه بیزاجی (Bizagi) را اجرا و فرآیندهای تجاری خود را بهینه نمایید تا مقادیر بالاتری از ROI (بازگشت سرمایه) را به دست آورید.

bizagi بیزجی

۵. یکپارچگی: برای حمایت از رویکرد بهبود مستمر در سازمان، مجموعه اتوماسیون فرآیند نمی‎تواند به طور جداگانه عمل کند. یعنی سیستمهای IT باید بتوانند بیشتر از هر زمان دیگری با هر نوع ابزار سیستماتیک مورد استفاده شما، از سیستمهای قبلی و قدیمی گرفته تا اپلیکیشن ‎های مدرن، ارتباط برقرار نمایند. این ارتباط همه جانبه به لطف استفاده از بیزاجی (Bizagi) و طراحی ویژه آن میسر گشته و در نتیجه آن می‎توانید سرمایه گذاری‎‎های موجود خود را به طور فزاینده ‎ای گسترش دهید.

bizagi بیزجی

۶. قابلیت جابجایی: با توجه به گسترش استفاده روزمره از دستگاه‎ های هوشمند، این ابزارها نیروی اصلی تأثیرگذار در اتوماسیون فرآیندها هستند و نیاز به یکپارچگی زمان واقعی (real time) با سیستمهای قدیمی دارند. به لطف ویژگی نوآورانه بیزاجی (Bizagi) یعنی سازگار بودن آن با دستگاه های هوشمند و شعار اصلی آن یعنی: “یکبار طراحی، اجرا در هر نقطه”، ارائه سریع فرآیند و اجرای بهینه آن در هر دستگاه مدرنی میسر است. در نتیجه، توانایی این را خواهید داشت که فرآیندهای خود را در هر کجا و هر زمان مشاهده نمایید و برای سفارشی کردن آن نیز آزاد هستید.

 

 

بررسی اجمالی ویژگی های بیزاجی

در مورد قابلیتها و ویژگیهای بیزاجی (Bizagi) می‎توان موارد زیر را نام برد:
• طراحی فرآیند

• شبیه سازی فرآیند

• موتور قوانین کسب و کار

• پشتیبانی از SOA (نوعی معماری سرویس گرای جدید و در حال تکامل)

• ران کردن فرآیند

• پشتیبانی از زبان‏های مدل سازی

• سازنده فرم

• اجرای مدل

• ابزارهای مشارکتهای اجتماعی

• داشتن میز کار

• گزارشهای استاندارد

• گزارشهای سفارشی

• مدیریت محتوا

• همکاری فناوری اطلاعات با کسب و کار

• پشتیبانی از بارت های نرم افزاری

پیشنهاد می کنم مقاله آموزش دانلود و نصب نرم افزار بیزاجی(Bizagi) را نیز مطالعه کنید.

https://reviews.financesonline.com/p/bizagi/
https://www.bizagi.com/en/products

برچسب‌ها:

2 نظرات در مورد;بیزاجی (Bizagi) چیست؟

 1. بازتاب: آموزش بیزاجی(BIZAGI)
  1. سلام و احترام

   بله.این دوره چندین بار به صورت ثبت نامی و در محل سازمان ها برگزار شده است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۳۷۸۲۹۷ در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نیاز به مشاوره دارید? پیام دهید