سومین کنفرانس بزرگ مدیریت فرآیند در حالی در روز 14 بهمن ماه 1402 در سالن همایش های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ توسط شرکت توسعه راهکار جهان مدیر برگزار گردید که میزبان تعداد بیشماری از اساتید، مشاوران، متخصصان، مدیران صنایع بزرگ و علاقه مندان این حوزه از سراسر کشور بود.

در این کنفرانس تعداد زیادی از شرکت های صنایع فولادی، پتروشیمی، معدنی، بیمه، انرژی و نرم افزاری و … حضور داشتند. از نظر بسیاری از شرکت کنندگان، این دوره از کنفرانس به لحاظ کیفیت ارائه ها، محتوای آموزشی و انتقال دانش و تجارب متخصصین در این حوزه پربار بوده است.
پیش از شروع کنفرانس برگزاری وبینارهای متعدد با حضور متخصصان این حوزه آمادگی لازم برای حضور در کنفرانس را در شاخه های مختلف برای شرکت کنندگان فراهم آورد.
یکی از اقدامات ویژه که در این کنفرانس صورت پذیرفت برگزاری کارگاه های آموزشی در کنفرانس بود. به طوریکه امکان استفاده و کسب تجربه هم برای علاقه مندانی که در ابتدای مسیر مدیریت فرایند هستند فراهم میگردید و هم مشاوران و متخصصین که سالها مشغول فعالیت در این حوزه هستند، بهره لازم را بردند و به تبادل اطلاعات و تجارب پرداختند.

امسال در کنفرانس دو سخنران خارجی حضور داشتند که آقای Mirco Kloppenburg به ارائه مطالبیدر رابطه با مدیریت فرایند انسان محور و آقای Roger Trigear در خصوص نقش ها و مسئولیتها و نحوه استقرار دفاتر مدیریت فرایند، یکی از دغدغه های اصلی شرکت های ایرانی، صحبت کردند.

شایان ذکر است جلسات مشاوره متعدد با بسیاری از مدیران واحدهای مربوط به حوزه مدیریت فرایند سازمانهای شرکت کننده برگزار گردید که نمایندگان استان های یزد ، ارومیه، اصفهان و مدیران شرکت توسعه راهکار جهان مدیر پاسخگوی چالش ها و مسائل ویژه سازمان ها بودند .

از آنجایی که در دنیای امروز شبکه سازی و تبادل تجربه امری بسیار مهم است، این کنفرانس فرصتی را برای شبکه سازی میان کسب و کارهای مختلف فراهم آورد. در حاشیه این کنفرانس، حضار و شرکت کنندگان حتی در میان تایم های استراحت به بحث و تبادل نظر می پرداختند. از آنجا که بسیاری از شرکت های بزرگ نرم افزاری نیز حضور داشتند، ضمن شبکه سازی برای ارتباط میان این شرکت ها با سایر صنایع، شرکت های نرم افزاری پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان در کنفرانس بودند.
در پایان مراسم از حامیان برگزاری این کنفرانس تقدیر و تشکر گردید و لوح یادبودی به ایشان تقدیم گردید

امیدواریم با برگزاری چنین کنفرانس ها، همایش هاو سمینارهایی، قدمی هرچند کوچک در جهت ایجاد آگاهی و فرهنگ مدیریت فرایند در کشور برداریم .

در پایان از همکاران عزیزمان در تیم جهان مدیر به خاطر تلاش و همت والایشان کمال تشکر و قدردانی را داریم.
درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مدیریت فرایند و با دریافت مشاوره در استان یزد با نمایندگی شرکت توسعه راهکار جهان مدیر در استان یزد با شماره 09357750497 تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید