ربات نرم افزاری باتقلید از کارکنان به شما کمک می کند با خطای صفر کار کنید و هزینه های خود  به شدت کاهش دهید.

نرم افزار RPA میتواند کارهای تکراری و مبتنی بر قوانین را  که معمولاً توسط افراد ی که در جلوی کامپیوترها نشسته اند انجام میشود انجام دهد.

گزارش مک‌کینزی

RPA یک پیشرفت نویدبخش در زمینه اتوماسیون یا خودکارسازی کسب و کار است که باعث نرخ بازده سرمایه گذاری (ROI) ۳۰ الی ۲۰۰ درصدی در سال اول می‌شود.

 ما در تیم جهان مدیر همیشه سعی‌مان بر این بوده که همیشه در مرزهای دانش و تکنولوژی حرکت نماییم و به اتوماسیون سازی واقعی کسب وکارها کمک کنیم. در راستای اجرای رسالت خود در این و پس از حقیقات بسیار، حوزه‌ای جدید را که سطحی بالاتر از مکانیزاسیون کسب وکار بوده در حوزه فعالیت خود قرار داد. ربات های نرم افزاری فرای BPMSها به کسب و کارها کمک می کنند هر بیشتر به سمت خودکار شدن  و اتوماسیون سازی پیش روند.

تا کنون بیشتر اتوماسیون در کسب و کار ها از طریق مکانیزاسیون فرایندها یا استفاده از BPMSها از جمله BIZAGI وجود داشته اما یه قدم فراتر از آن ربات های نرم افزاری RPA هستند که فارغ از BPMS  و تکنولوژی های دیگر نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرند.

ربات نرم افزاری RPA چیست؟

  • شبیه سازی و یکپارچه سازی اعمال انسان در کامپیوتر
  • تقلید انسان هنگام کار با کامپیوتر
  • بعنوان نیروی کار روباتیک / مجازی
  • هزینه و زمان پیاده سازی کمتر
  • نرح بازگشت سرمایه عالی !!
  • بازگشت سرمایه مثبت در کمتر از ۱۲ ماه

روبات ها روی وظایف خسته کننده اما مهم تمرکز می کنند و «هیچ» خطایی ندارند. در نقطه مقابل، نیروی های انسانی روی فعالیت های ارزش محور مانند تعامل با دیگر کارمندان در کارهای تیمی تمرکز دارند.

مزیت های ربات نرم افزاری RPA


RPA روال کار شما را بهم نمی ریزد

RPA به تغییرات معماری در روال های IT شما یا یکپارچه سازی عمیق با سیستم های زیرین کسب و کار شما احتیاجی ندارد.

Rs-service

RPA مقیاس پذیر است

 میزان کاری که در یک فرآیند وجود دارد متغیر است و تغییرات عضو جدا ناپذیر در بیشتر محیط های کسب و کار هستند. اگر یک راهکار RPA استفاده شود، شرکت ها بنا به نیاز به راحتی می توانند مقیاس راهکارشان را کم یا زیاد کنند.

Rs-service

RPA تکنولوژی آینده است

روبات ها با تکنولوژی امروز کار می کنند. تکنولوژی همواره در حال پیشرفت است و همچنان RPA ! اتوماسیون فرآیند روباتیک قابل گسترش است و قادر است خود را با تکنولوژی آینده تطبیق دهد.

Rs-service

بدون خستگی، با دقت فوق العاده و خطای صفر

روبات های نرم افزاری RPA برنامه ریزی می شوند که قوانین را مو به مو دنبال کنند. آنها هیچ وقت خسته نمی شوند و هرگز خطا نمی کنند. در نظر داشته باشید انسان جایز الخطا است اما ضریب خطای روبات های RPA « صفر» است. آنها همیشه منطبق با قوانین و پایدار هستند.

Rs-service

کاهش سریع هزینه ها

روبات های RPA می توانند هزینه های کارها را تا ۸۰ % کاهش دهند. در کمتر از ۱۲ ماه، بیشتر شرکت ها در دنیا توانستند به بازگشت سرمایه مثبت برسند و همچنین کاهش های هزینه های تجمیعی به ۲۰ % در زمان می رسد.

Rs-service

افزایش چشمگیر سرعت و بهره وری

کارمندان از اولین نفرات می باشند که قدردان RPA خواهند بود زیرا آن ها را از دامان کار های تکراری و وقت گیر آن ها نجات می دهد.

Rs-service

فرم درخواست دمو نرم افزار RPA

برخی از شرکت‌هایی که از نرم افزار RPA استفاده می کنند

شرکت های داخلی

شرکت های خارجی