افزایش سرعت کارها با یک تکنیک ساده !!!

/, تثبیت, رشد پایدار, ویدئوها/افزایش سرعت کارها با یک تکنیک ساده !!!

افزایش سرعت کارها با یک تکنیک ساده !!!

در این ویدئو یک روش خیلی ساده و یک تکنیک عااالی را معرفی می کنم که با کمک آن می توانید سرعت کارها را چندین برابر افزایش بدید !!!

سیستمی‌سازی

شما با یک تکنیک برای سیستمی‌سازی کسب وکارتان آشنا می‌شوید که به کمک آن تو مدت کوتاهی خواهید توانست فعالیت‌های اضافی را شناسایی و حذف کنید. این کار از طریق شناسایی رویه‌ها و فرایندها در قدم اول و بعد تحلیل آن‌ها صورت می‌گیرد.

شما می‌توانید به جای اختراع دوباره چرخ، از بهترین الگو‌هایی استفاده کنید که اجرا شده و نتایج آن‌ها مشخص شده است. با سیستمی‌سازی با استفاده از این روش ضمن افزایش سرعت کارها، سرعت رشد کسب و کارتان را چند برابر می‌کنید.

می‌خوام دانلود کنم

توسط |2018-01-22T07:55:11+00:00ژانویه 20th, 2018|bpm, تثبیت, رشد پایدار, ویدئوها|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

سید احمد دلیری
من، سید احمد دلیری مدرس و مشاور مدیریت فرایندهای کسب وکار، باور دارم هر شرکت و سازمانی با آگاه‌سازی مدیران و توانمندسازی کارکنان خود ـ از طریق ایجاد رویکرد سیستمی و بااستقرار مدیریت فرایندهای کسب و کارـ می‌تواند مسیر رشد و تعالی را در پیش گیرد. با استقرار BPM، کسب وکارتان را سیستمی و سازماندهی کنید تا از نتایج شگفت‌انگیز آن استفاده کنند. مدرس، مشاور، ارزیاب و ناظر در پروژه‌های استقرار مدیریت فرایندهای کسب و کار در سازمان‌ها و مجموعه‌های: وزارت راه‌ و شهرسازی، وزارت جهاد کشاورزی، شهرداری تهران، فن‌نیرو، صنایع فلزی ایران، ……… مدیر پروژه‌های مدیریت فرایند و تحلیل و طراحی سامانه‌های ملی کشور

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

سلسه رويدادهاي کسب و کار براي مديران و صاحبان کسب و کار
close-image