نرم افزار Bizagi BPMS

تیم جهان مدیر با تکیه بر دانش فنی در حوزه تولید و توسعه نرم افزارها آخرین نسخه نرم افزار Bizagi را بومی سازی نموده است. این نسخه قابلیت های خاصی دارد که متمایز از سایر BPMSها و حتی نسخه های قبلی است. برای مثال امکان استفاده آفلاین، قابلیت طراحی سایت و تبادل آن در بستر خود Bizagi، قابلیت اتصال به ربات های نرم افزاری مثل Uipath، قابلیت ردیابی خطا و … در این نسخه ایجاد شده و همچنین شما می توانید به دلخواه خود انتخاب کنید که به صورت فارسی یا انگلیسی؛ با تقویم شمسی یا میلادی کنید. این BPMS کاربرپسندترین BPMS دنیا شناخته شده است.

برخی از توسعه های ما بر روی آخرین نسخه نرم افزار Bizagi

    • رفع محدودیت در تعداد کاربران
    • فارسی‌سازی و راست چین کردن محیط کاربری
    • اضافه کردن تقویم شمسی در داخل فرم‌ها و کارتابل نرم‌ افزار به‌جای تقویم میلادی
    • اضافه کردن قابلیت دو تقویم همزمان میلادی و شمسی
    • توسعه و بومی سازی نسخه موبایل

قابلیت های برتر نرم افزار Bizagi


کاربرپسند ترین نرم افزار BPMS دنیا

یکی از ویژگی‌های نرم افزارهای BPMS میزان کاربرپسندی و سرعت ساخت فرایند در آن است و از این حیث نرم افزار Bizagi بنا به گزارش گارتنر کاربرپسندترین BPMS دنیا شناخته شده است.

Rs-service

پشتیبانی از استاندارد BPMN

یکی از مهمترین ویژگی های یک BPMS خوب میزان پشتیبانی از نوتیش های استاندارد جهان BPMN 2.0 است. نرم افزار Bizagi از جمله نرم افزارهای BPMSای است که بیشترین پشتیانی این استاندارد را دارد.

Rs-service

تجربه موفق پیاده سازی در سازمان های ایرانی

نرم افزار Bizagi سالیانی زیادی است که در ایران توسط شرکت ها و سازمان مختلف از جمله صندوق نوآوری و شکوفایی، پژوهشکده نفت، بیمه آرمان  و … در حال استفاده است و به این سازمانها کمک کرده است.

Rs-service

وابسته به یک شرکت خاص نبودن

با توجه به اینکه در ایران چند شرکت مختلف خدمات   نرم افزار Bizagi را ارائه می‌دهند این حوزه انحصاری در اختیار شرکت خاصی نبوده و شما می توانید بدون دغدغه وابستگی به یک شرکت نرم افزاری خاص را نخواهید داشت.

Rs-service

قابلیت اتصال به ربات های نرم افزاری

نرم افزار Bizagi یک پلتفرم برای مکانیزاسیون فرایندهاست اما وقتی کسب و کار شما اتوماسیون می‌شود وظایف را نیز خودکار کرده باشید. نرم افزار Bizagi قابلیت اتصال به ربات‌های نرم افزاری را دارد.

Rs-service

فرم درخواست دمو نرم افزار بیزاجی

برخی از شرکت‌هایی که از نرم افزار Bizagi استفاده می کنند

شرکت های داخلی

شرکت های خارجی