مرجع تخصصی آموزش، مشاوره و استقرار مدیریت فرایند

شماره تماس دفتر: ۰۲۱۸۶۰۵۱۵۹۸

آغاز قراردادی دیگر با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

پروژه مدلسازی شرکت گل‌ گهر

یک قراردادی دیگر با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

با توجه به حسن رضایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از قرارداد پیشین با تیم شرکت توسعه راهکار جهان مدیر، این شرکت بار دیگر توانست، اعتماد شرکت صنعتی و معدنی گل گهر را برای عقد قراردادی دیگر جلب نماید.

قرارداد با شرکت گل‌ گهر

این قرارداد که شرح خدمات آن متفاوت از قرارداد پیشین است در راستای مدلسازی 20 فرآیند دیگر با تاکید بر عارضه یابی از طریق نظر متخصصین فرآیندی و فرآیندکاوی است.
در این قرارداد قرار است لاگ سیستم فرآیندهای منتخب مورد بررسی قرار بگیرند تا بتوانیم به صورت عینی مشکلات را بررسی و از روش های کمی و کیفی متفاوتی مانند 6 سیگما و سایر روش های بهبود فرآیند بتوانیم مشکل
ات را برطرف نمائیم.
در قرارداد قبلی تمرکز بر روی فرآیندهای حوزه تدارکات و قراردادها بود اما در این قرارداد عمده تمرکز بر روی فرآیندهای فروش، بودجه و فرآیندهای حوزه خدمات رفاهی است تا بتوانیم گام به گام تمامی فرآیندهایی که در این شرکت شناسایی شده است را مدلسازی و عارضه‌یابی نمائیم.

درباره شرکت گل گهر سیرجان

شرکت معدنی و صنعتی گلگهر که قلب تپنده شرکت های فولادی کشور است که در راستای خارج نمودن فرآیندهای خود از حالت جزیره ای اقدام به ایجاد و تعریف فرآیندهای خود با توجه به استانداردهای سطح اول دنیا کرده است تا بتواند با شناسایی گپ ها و عارضه های موجود فرآیندهای خود، بتواند فرآیندها را پیش از اجرا در بستر سیستم های یکپارچه سازمانی، اصلاح نماید.

شرکت توسعه راهکار جهان مدیر در صنایع مختلف تیپ قراردادهای متفاوتی را تاکنون برای پروژه های BPM تعریف کرده است. نحوه تعریف پروژه ها براساس نیاز سازمان‌ها و تجربه چندین ساله ما در حوزه پیاده سازی پروژه های موفق BPM به خصوص پروژه های تخصصی در حوزه شرکت های فولادی است.
براساس تجربه ما، پروژه هایی که تمرکز بر مدلسازی، عارضه یابی و بهبود تعداد محدودی فرآیند در هر مقطع زمانی را دارند دارای موفقیت بیشتری از پروژه هایی است که در آن معمولا فرآیندهای کل سازمان شناسایی می‌شوند.
زیرا فرآیندهای شناسایی شده پس از انجام بهبودهای مورد نظر وارد فاز پیاده سازی می‌شوند که چرخه مدیریت فرآیند برای آن‌ها تکمیل می‌شود. از این رو پروژه تعریف شده در شرکت معدنی و صنعتی گلگهر نمونه بارز یک پروژه موفق BPM از مرحله شناسایی، عارضه یابی، یهبود و پیاده سازی است.

مشاوره رایگان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا