یک تکنیک برای سیستمی‌سازی کسب و کار

/, تثبیت, رشد پایدار, ویدئوها/یک تکنیک برای سیستمی‌سازی کسب و کار

یک تکنیک برای سیستمی‌سازی کسب و کار

سیستمی‌سازی

در این ویدئو یک تکنیک به شما معرفی می‌شود که می‌توانید با کمک آن به استانداردسازی و سیستمی‌سازی کسب و کارتان بپردازید و خودتان برای رشد چند پله‌ای آماده کنید.

با کمک این تکینیک تو مدت کوتاهی می‌توانید فعالیت‌های اضافی را شناسایی و حذف کنید. شما می‌توانید رویه‌های موجود خود را رویه‌هایی که شرکت موفق طی کرده‌اند مقایسه کنیدو با تقلید و الگوبرداری، سیستمی‌سازی خود را بر اساس یک مدل عالی و موفق انجام دهید. بدین صورت سرعت رشد کسب و کار شما چندین برابر می‌شود.

این کار سه مرحله دارد:

1.شناسایی رویه‌ها و فرایندهای فعلی

2. اندازه‌گیری وضع موجود و تعیین سطح بلوغ

3.مقایسه با بهترین الگوها

4. طراحی رویه‌های جدید

5. سیستمی‌سازی

می‌خوام دانلودش کنم
توسط |2018-01-22T10:28:53+00:00ژانویه 15th, 2018|bpm, تثبیت, رشد پایدار, ویدئوها|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

سید احمد دلیری
من، سید احمد دلیری مدرس و مشاور مدیریت فرایندهای کسب وکار، باور دارم هر شرکت و سازمانی با آگاه‌سازی مدیران و توانمندسازی کارکنان خود ـ از طریق ایجاد رویکرد سیستمی و بااستقرار مدیریت فرایندهای کسب و کارـ می‌تواند مسیر رشد و تعالی را در پیش گیرد. با استقرار BPM، کسب وکارتان را سیستمی و سازماندهی کنید تا از نتایج شگفت‌انگیز آن استفاده کنند. مدرس، مشاور، ارزیاب و ناظر در پروژه‌های استقرار مدیریت فرایندهای کسب و کار در سازمان‌ها و مجموعه‌های: وزارت راه‌ و شهرسازی، وزارت جهاد کشاورزی، شهرداری تهران، فن‌نیرو، صنایع فلزی ایران، ……… مدیر پروژه‌های مدیریت فرایند و تحلیل و طراحی سامانه‌های ملی کشور

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

سلسه رويدادهاي کسب و کار براي مديران و صاحبان کسب و کار
close-image