سیستم سازی کسب و کار

 

با سیستم‌سازی کسب و کار رشد کوانتومی را تجربه کنید !

ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط

 

برای این خدمت جلسات ثابت ماهانه به صورت حداقل ۴ جلسه در ماه در نظر گرفته شده است. در طی این جلسات خطوط اصلی مورد نیاز ارائه می‌شود و در طی فاصله بین دو جلسه تکنیک‌های گفته شده باید اجرا شود.

برای اطمینان از اجرای تکنیک‌ها، ارزیابی‌هایی در فواصل زمانی مشخص انجام می‌شود.

محتوای مورد نیاز برای هر جلسه، قبل از جلسه در زمانی خارج از جلسه توسط تیم جهان مدیر آماده می‌شود تا کیفیت جلسات بالاتر رفته و از زمان جلسات استفاده بیشتری برده شود.

همچنین در صورت نیاز نیروی انسانی لازم برای سیستم‌سازی کسب و کار شما جذب و آموزش داده می‌شود تا در طی پروژه به عنوان کارمند شما فعالیت داشته و در صورت نیاز بعد از آن به فعالیت در کسب و کار شما ادامه دهد.

سیستم سازی با دلیری

بدون سیستم‌های کسب و کار با کیفیت، شما در نهایت به خاطر کار سخت و بیش از حد طولانی که انجام می‌دهید، خسته و نا امید می‌شوید. گاهی اوقات ممکن است تعجب کنید که صاحب کسب و کار با داشتن یک ایده خوب نیاز دارد تمام ساعت‌ها و زمان‌ها در حال کار کردن باشد. خوشبختانه، اضافه کردن سیستم‌های کسب و کار مناسب باعث سهولت و آزادی بیشتری خواهد شد و زمان آزاد بیشتری در اختیار صاحبان کسب وکار قرار می‌دهد.

وقتی شرکت‌ها شکست می‌خورند، ورشکسته می‌شوند، رشد نمی‌کنند تقریبا همیشه یک دلیل دارد. آن‌ها روی کارمندان، سیستم‌ها و فرایندهایی که نیاز دارند سرمایه‌گذاری نکرده‌اند.

 

سیستم سازی یعنی ایجاد ماشین پول سازی، تا به کمک سیستم هاشما بتوانید کسب و کار را هدایت کنید به گونه ای که بدون یناز و وابستگی به شما یا هیچ فرد دیگری به سود آوری ادامه دهد.

سیستم سازی با دلیری

در طی این جلسات همچنین راهکارهایی برای سرعت بخشید به رشد کسب و کار ارائه می‌شود که اغلب مبتنی بر تکنولوژی‌ها و ابزارهای جدید است. بسیاری از شرکت‌ها با استفاده از این راهکارهای رشد جهشی در کسب و کار داشته‌اند توانسته‌اند طی مدت زمان به سنبت کوتاه‌تری موفقیت‌های بیشتری در کسب و کار به دست بیاورند.

در طی چرخه عمر هر کسب وکار کوچک، زمان خاصی برای بسیاری از صاحبان آن کسب و کارها می‌رسید، زمانی که آنها متوجه می شوند که دیگر نمی‌خواهند و نیاز نیست برای کسب و کارشان یک مهره‌ی «ضروری» باشند. آنها متوجه خواهند شدد که ضروری بودن به معنی ایجاد محدودیت در عملیات روزانه کسب وکار است … اگر آنها متوقف شوند، کسب و کارشان متوقف می شود و به حرکت خود ادامه نمی‌دهد.

برای صاحبان کسب و کار و کارآفرینان بسیار رایج است که فراموش کنند چه سال‌هایی را گذارنده‌اند، اگر چه چندین سال را در یادگیری، فروش، شکست و واقعیت‌های کسب وکار سپری کرده‌اند.

در برخی مواقع، صاحبان کسب و کارهای کوچک، دانش، مهارت و تجربه بسیار زیادی دارند و به همین دلیل به طور خودکار  شروع به اجرای کار می‌کنند.

آنها به طور غریزی می دانند که چطور پروژه را تکمیل کنند، فاکتور را بنویسند یا به یک درخواست فروش جواب دهند، همه اینها به صورت اتوماتیک، واضح و تقریبا نیازمند توضیح است. اما ضروری بودن یعنی وابستگی کسب و کار به ما یعنی اینکه ما  نتواسته ایم آنچه را طی سال‌ها آموخته‌ایم به دیگرانی که در کنار ما هستند انتقال دهیم.

واقعیت این است که شما می توانید کسب و کار خود را به راحتی با هر نمودار جریان، نرم‌افزار و … سیستمی کنید، آن را چاپ کنید در دفترچه راهنما قرار دهید و آنچه را که می‌بیند تنظیم کنید.

ما در مسیر گام به گام با شما همراه خواهیم شد تا موفقیت‌های بسیاری را کسب نماییم.

 

سیستم سازی با دلیری

 

 

برای دریافت راهنمایی در این زمینه علاوه بر استفاده از صفحه  تماس می‌توانید فرم زیر راتکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس گیرند:
[recaptcha]