پروژه مدلسازی فرایند

گروه الرافدین یک مجموعه از گروه شرکت های بین المللی عراقی است که در دیگر کشورها از جمله ایران نیز دارای دفاتر کاری می باشد. این شرکت با هدف ایجاد شرایط مناسب توسعه تجارت و سرمایه گذاری وارائه خدمات اداری و فنی و مهندسی تاسیس گردید و هم اکنون با برقراری روش های نوین و ابزارهای مناسب به عنوان بزرگترین شرکت خدماتی در راستای  اهداف و برنامه های فوق تبدیل گردیده است. ما در نصر الرافدین تلاش داریم تا با شناسایی نیازها و بررسی فرصت های سرمایه گذاری در عراق، زمینه مساعدی را برای شرکتها و سازمانهای علاقه مند به سرمایه گذاری در این کشورفراهم نموده و بامحوریت عراق کلیه فرصتهای سرمایه گذاری را از سراسر دنیا جذب نماییم.
این شرکت متشکل از ۵ شرکت با نام های نصرالرافدین، عصرالرافدین، رفیع الصناعه، سورالحدید و شفق الرافدین می باشد که هر کدام در قالب زیرمجموعه گروه، در زمینه ای تخصصی فعالیت دارند.


 

تیم ما نسخه ۲۰۱۹ نرم افزار Bizagi را در این مجموعه نصب و براه‌اندازی نمود. این نسخه بالاترین ورژنی از Bizagi است که در حال حاضر در ایران ارائه می شود، سایر نسخه های قابل ارائه در ایران مربوط به سالهای قبل یعنی ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ است.

 

پس از نصب موفق این ورژن Bizagi، کارشناسان این شرکت توسط تیم ما تحت آموزش کاربری قرار گرفتند تا پس از آن خود بتواند فرایندهای کسب و خود را در Bizagi ساخته و مکانیزه کنند.

 

 آموزش ها از طریق روش های خاصی انجام می شود که طی آن علاوه دانش انجام کار، مهارت انجام کار به کارشناسان آن مجموعه انتقال یابد. این مهارت طی چندین سال کار و تجربه توسط کارشناسان ما به دست آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.